جستجو در سایت

عضویت / ورود

مزایای عضویت

رادیو آرمانشهر بانک مقالات آژانس عکس
صفحه اصلی
اخبار معماری
آژانس عکس
بانک مقالات
نمایه نشریات
بانک پایان نامه ها



اصالت ایرانی - اسلامی در معماری استان قزوین احیاء شود.

نماینده مردم قزوین در مجلس گفت: بازگشت به اصالت اسلامی و ایرانی می‌تواند کمک زیادی به احیاء سبک زندگی در کشور کند و باید مسئولان اقدامات لازم را در این زمینه انجام دهند. 
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، اکبر اسکندری‌نژاد در همایش نقش معماری در سبک زندگی که در سالن جلسات شهید بهشتی استان قزوین برگزار شد، اظهار داشت: در چارچوب رسالت فرهنگ عمومی کشور یکی از مسائلی که در شورای فرهنگ عمومی احصاء شده دغدغه مقام معظم رهبری در زمینه سبک زندگی بود که در این زمینه اقداماتی شده است.

وی افزود: مقام معظم رهبری به مقولات مختلفی در حوزه سبک زندگی پرداخته‌اند که در این زمینه استان قزوین  معماری را به عنوان موضوع پیشنهادی خود انتخاب کرده و امیدواریم که در این زمینه بتوانیم اقدامات مناسبی را انجام دهیم.

سید حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین در مجلس نیز در این جلسه اظهار داشت: بخشی از آسیب‌های اجتماعی در زمینه سبک زندگی به این دلیل است که مردم به جای پرداختن به اصول اسلامی خود به اصول غربی توجه می‌کنند.

وی افزود: رنگ و نوع به کار بردن ساختمان‌ها در ایران روز به روز از گذشته خود دور می‌شود و متاسفانه امروز منازلی را مشاهده می‌کنیم که در آن افراد از یکدیگر جدا هستند.

زرآبادی گفت: بازگشت به اصالت اسلامی و ایرانی می‌تواند کمک زیادی به احیاء سبک زندگی در کشور کند و باید مسئولان اقدامات لازم را در این زمینه انجام دهند.

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: معماری نقش کلیدی در موضوع سبک زندگی دارد و یک معماری اسلامی و ایرانی می‌تواند سبب نشاط و روحیه مضاعف خانواده‌های ایرانی شود.

منبع خبر : www.mizanonline.ir


تاریخ انتشار : 25/7/1395 | 692 بازدید | نسخه قابل چاپ


نظرات

نام :

ایمیل :

نظر :

کد امنیتی :