جستجو در سایت

عضویت / ورود

مزایای عضویت

رادیو آرمانشهر بانک مقالات آژانس عکس
صفحه اصلی
اخبار معماری
آژانس عکس
بانک مقالات
نمایه نشریات
بانک پایان نامه هابه مناسبت هفته معمار/ اعلام برگزیدگان "مسابقه عکاسی هویت در معماری"

مراسم اختتامیه مسابقه "عکاسی هویت در معماری"  با اعلام برگزیدگان خود در روز  چهارشنبه 6 اردیبهشت برگزار می‌شود
به گزارش روابط عمومی مرکز معماری حوزه هنری ؛ طی مراسم اختتامیه مسابقه "عکاسی هویت در معماری" به مناسبت هفته معمار در روز چهارشنبه 6 اردیبهشت‌ماه از ساعت 16 الی 19 در سالن "سوره مهر" حوزه هنری، برگزیدگان این مسابقه اعلام خواهد شد.
مراسم اختتامیه مسابقه "عکاسی هویت در معماری" به مناسبت هفته معمار  به همت "مرکز معماری حوزه هنری" برگزار می‌شود در این مراسم رتبه های اول تا سوم معرفی وپنج اثر نیز مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.
 سخنران اصلی این مراسم "فرهاد احمدی" عضو هیئت‌علمی دانشگاه شهید بهشتی و ارائه‌دهنده دوره معماری سبز در دانشکده معماری دانشگاه شهید بهشتی، فارغ‌التحصیل دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران و داور مسابقات محدود و پراهمیتی چون کتابخانه ملّی ، مرکز کتب خطی در پاکستان و ساختمان‌های مرکزی وزارت نفت می‌باشد. فرهاد احمدی مهندس معماری است که  کارها و مقالات وی بارها در مجلات داخلی و بین‌المللی چاپ‌شده و سخنرانی‌های مکرر نیز در مجامع حرفه‌ای و آموزشی داخلی و خارجی داشته است ، وی  سردبیر مجله فرهنگ و  معماری بوده و در دوسالانه‌های جهانی معماری «روروز» نروژ و «گلف» امارات و گردهمایی یونسکو در پکن موردتقدیر قرارگرفته است ودراولین جشنواره شیخ بهايی به دریافت مقام اول نايل گردیده است.
گفتنی است حضور در این مراسم برای عموم آزاد است.
همچنین مراسم رونمایی از نمایشگاه 60 اثر منتخب همزمان با اختتامیه در روز چهارشنبه 6 اردیبهشت در گالری "ابوالفضل عالی"  واقع در خیابان سمیه نرسیده به پل حافظ حوزه هنری برگزار خواهد شد علاقه مندان می توانند جهت حضور در نمایشگاه  از پنجشنبه 7 اردیبهشت  الی  15 اردیبهشت به گالری ابوالفضل عالی حوزه هنری مراجعه نمایند


تاریخ انتشار : 3/2/1396 | 874 بازدید | نسخه قابل چاپ


نظرات

نام :

ایمیل :

نظر :

کد امنیتی :